Eriselda Ahmetaj
Eriselda Ahmetaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Eriselda Ahmetaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Mars 2020, Eriselda merr pjesë në Jehó 2020 me këngën "Babe". Më datë 21 Mars 2021, Eriselda Ahmetaj publikon videoklipin "E Urrej Largesine". Më datë 16 Qershor 2022, Eriselda Ahmetaj publikon videoklipin "Tik Tok". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Joniad Banushi....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0