Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eriselda Hadri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Eriselda Hadri është një këngëtare. Më datë 17 Maj 2015, Eriselda Hadri & Zaim Merkulaj publikojnë videoklipin "E Dua Nje Puthje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jona Jasimi

Aurora Baku

Tina (Eglantina Bushkashi)

Eva

Graciela Marku

Migena Buci

Albiona Kolshi

Laura Lila

Keda Braja

Mira Kala


Tags: Eriselda Hadri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet