Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Erita N.Bytyqi është një shkrimtare e vogël. Erita N.Bytyqi ka botuar 2 libra me poezi: "Rreze Dielli në Pranverë" dhe "Bota Ku Rritem Unë"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Lebibe Feka

Ajla Aliu

Liza Musliu

Genta Maliqi

Djellza Behramaj

Elsa Aliu

Kujtesa Hetemi

Ezana Morina

Anisa Berisha

Alberita Rashani


Tags: Erita N.Bytyqi

Krijo Një Kartolinë