A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erita N.Bytyqi
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Gusht 2003
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Erita N.Bytyqi është shkrimtare e vogël. Erita N.Bytyqi ka botuar 2 libra me poezi: "Rreze Dielli në Pranverë" dhe "Bota Ku Rritem Unë"

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019