Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erita Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Erita Shala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Maj 2017, Erita Shala merr pjesë në Diamond Fest 2017 me këngën "Si Diamant"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arta Jashari

Emara Berisha

Estela Nikoliqi

Elvira Morina

Alisia Xhameta

Flaka Zeneli

Yllka Rexha

Alina Shehu

Dhurata Haliti

Elona Sopjani

Tags: Erita Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet