A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Erjadi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 15 Maj 2017, Erjadi publikon videoklipin "Zemra Po Me Dhemb"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valon Selimi

Leutrim Llozani

Fatmir Kryeziu

Artan Rexha

Labinot Ademi

Ismajl Rexha

Shpend Kerleshi (Pena)

Urim Gashi

Bekim Ademaj

Bestrim Sadikaj (Besi)


Tags: Erjadi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019