Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Roskovec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
BIOGRAFIA: Erjola Kola është një shkrimtare. Erjola Kola ka lindur në Korrik 1986 në qytezën e Roskovecit, rrethi Fier. Është rritur e ka ndjekur shkollën 8 vjeçare ne qytetin e Patosit. Shkollën e mesme e kreu në Fier dhe pas mbarimit të saj, është larguar nga Shqipëria, për të ndjekur studimet e larta në Gjermani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Faqja

Zyrtare

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Anjeza Dielli

Elona Çuliq

Belantina Venari

Rejsi Meçe

Anjeza Sakaj

Loranda Fejzullai

Gjelina Xhika

Angjelina Krasniqi

Zhaneta Barxhaj

Gresa Rudaku

Tags: Erjola Kola


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet