TEKSTESHQIP

Erjon Beci
Ne Enderren Time
Lyrics

Vjen tek un si nje fjal e pershperit aq leht dhe embel ne shpirtin tim te degjoj si nje lule aroma jote me pushton me freskon si nje foshnje buzqeshja jote mua me gezon me forcon dhe trishtimin tend ne zemer ndjej

Vjen tek un si nje zog dhe kendon aq leht dhe embel ne shpirtin tim un te ndegjoj si nje djell fytyra jote me buzqesh dhe me ngroh trupin yt si nje parfym me embelson me freskon dhe enderr me vjen tek unnn

e heshtur ti qendroo mu afroo eja afer meje me pran dua te qendroj te shijoj buzet e tua thell ne zemren time un ti fsheeehh

Te lutemmm ejaaaa tek unnnnnnnn te lutemmmm lotinn me sill ne endreeeeeeeeeen timeeeeeeeeee ti jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e vetmja realitet

Vjen tek un si nje zog dhe kendon aq leht dhe embel ne shpirtin tim un te ndegjoj si nje djell fytyra jote me buzqesh dhe me ngroh trupi yt si nje parfym me embelson me freskon dhe enderr vjen tek unnn

e heshtur ti qendroo mu afroo eja afer meje me pran dua te qendroj te shijoj buzet e tua thell ne endrren timme un ti fsheeehh

Te lutemmm ejaaaa tek unnnnnnnn te lutemmmm lotinn me sill ne endreeeeeeeeeen timeeeeeeeeee ti jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e vetmja realitet

Vjen tek un si nje fjal e pershperit aq leht dhe embel ne shpirtin tim un te degjoj vjen tek un ne endrren timeeee..

DËRGOI: