A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erjon Korini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Erjon Korini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Erion Korini eshte nje kengetar i mirnjohur nga Shqiperia. Ai mori pjese ne Fesitvale te ndryshme si Top Fest, Nota Fest, Polifest etj. Bashkepunimet e tij jane te shumta dhe nga keto mund te permendim kengen e pare me Rovena Stefen "Per nje te puthur" ne vitin 2003; Si dhe bashkepunimin me kengetaren Greta Koci ne vitin 2005. Në vitin 2001, Erjon Korini publikon albumin "Me Thuaj Po". Në Qershor 2002, Erjon Korini merr pjesë në PoliFest 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Gri (2011)

Falja Do Shpirt (2006)

Te Dashuruar (2005)

Me Thuaj Po (2001)


» Dërgo Një Këngë »

Kush Ka Faj
Lejla
Nuk Meriton As Te Urrehesh
Vajzat
Sëmundje Dashurie


Artistë Të Ngjashëm:

Klejvis Saliaj

Luiz Ejlli

Erik Lloshi

Silver Metka

Kelly

Joni Aliraj

Vlashent Sata

Berkan

Metiz

Korab Shaqiri


Tags: Erjon Korini, Erion Korini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019