Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Korini - Amor Alla Mexicana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Nuk kemi video për këtë këngë.

Ti per here te pare
Eja me the
Fundi yt i çare
Ishte i gjate deri perdhe

Ti per here te pare
Me the nje adios
Thoje me nje fryme
Eja me mua te vallzosh

Nuk me doje, nuk me do

(refren)
Amor alla mexicana
Ne rruge une ty te erkoj
Ku ien floet e gjate
Fytyra qe adhuroj

Amor alla mexicana
Nuk dua qe te shpresoj
Te lutem me duaj jeten
Me thuaj se ku te shkoj
(2 here)

Amor alla mexicana
Amor alla mexicana

Te doja aq eger
Te doja aq shume
Ti si nje e çmendur
Endje mbi dallget pafund

Pastaj me premtoje
Do te jemi bashe
Thoje se me doje
Neteve kur ne flinim jashte

Nuk me doje, nuk me do

(Refreni)

Amor alla mexicana (perseritet)

(Refreni)Publikimi: 01/12/2001Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:


Komente 0


Erion Korini - Amor Alla Mexicana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amor Alla Mexicana".
3. Video është e këngës "Amor Alla Mexicana", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.