Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Erion Korini - Me Ben Te Vuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ben Te Vuaj".
3. Video është e këngës "Me Ben Te Vuaj", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Korini - Me Ben Te Vuaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Me Thuaj Po"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Sa here te mendoja gjate neteve pa gjume
Sa here enderroja nje jete ti dhe une
Por ti nuk je e imja
Nje tjeter te ledhaton
Ne krahet e tij ti dashurine jeton

Bej te gjej nje tjeter me floet e tu
Bej te gjej nje tjeter po s'ka syte e tu
Vertet une jam i çmendur, tani po e besoj
Jeten pa ty nuk mund qe ta kaloj

(refren)
Me ben te vuaj edhe kur ti gezon
Me ben te vuaj kur ate dashuron
Me ben te vuaj kur erkon te harroj
Me ben te vuaj edhe kur nis te shpresoj

Nuk jam i çmendur se te dua
Si çdo njeri une dashuroj
Ne çdo moment ti je me mua
Kurse per ty nuk ekzistoj
(2 here)

Bej te gjej nje tjeter me floet e tu
Bej te gjej nje tjeter po s'ka syte e tu
Vertet une jam i çmendur, tani po e besoj
Jeten pa ty nuk mund qe ta kaloj

(Refreni)


Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë