Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Erion Korini - Me Thuaj Po
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Thuaj Po".
3. Video është e këngës "Me Thuaj Po", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Korini - Me Thuaj Po  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Me Thuaj Po"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Kur dora jote fshehtas te ferkon
Floet e lagur bukur te tregojne
Dhe trupi yt i nxehte sa drite leshon
Ne bote s'ka mashkull qe s'te deshiron.

(refren)
Behu ti e imja vetem per nje nate
Behu dhe gjithe boten une do ta fal
Leri djemte e tjere qe te enderrojne
Leri pas te tjerave ata te shkojne

Me thuaj Po, me thuaj Po
Jeten me ty shpirt dua ta jetoj
Me thua Po, me thua Po
Je e vetmja ti qe une dashuroj

Dy syte e tu me bejne te ndizem zjarr
Dy buzet do ti puth ne nje altar
Do thaj une detin te kenaqesh ti
Do marr une malin ta bej shkrumb e hi

(Refreni)

Dashuroj, dashuroj
Je e vetmja ti qe une dashuroj

Dy syte e tu me bejne te ndizem zjarr
Dy buzet do ti puth ne nje altar
Do thaj une detin te kenaqesh ti
Do marr une malin ta bej shkrumb e hi

(Refreni)


Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë