Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Korini - Te Fryn Era Nen Kemishe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Diellin ti ke hedhur kraheve
si te jete nje cope shami
ne nje loje ziliqare
duhemi une edhe ti

Te fryn era nen kemishe
dhe me ben te kem zili
te ta ledhatoja trupin
me buzet, gishtat e mi

Dua te te prek aq lehte
prekjen time mos ta ndiesh
te te kthej, c'te mori era
trupit, aromen e nxehte

Te fryn era nen kemishe
dhe me ben te kem zili
te ta ledhatoja trupin
me buzet, gishtat e miPublikimi: 15/11/2010Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:


Komente 0


Erion Korini - Te Fryn Era Nen Kemishe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Fryn Era Nen Kemishe".
3. Video është e këngës "Te Fryn Era Nen Kemishe", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.