Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Korini - Sëmundje Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Zemer pa ty perseri zbardhi dita
Akull i ftoht po me duket shtrati
Un duke qarë ty gjith naten te prita
Por ti nuk vjen kurr kjo me semun

ref.
E di jam i semur
Dhe nuk sherohem kurr
Sepse vazhdoj prap te te dua
Vetem nje gje te them
Te vdes nuk ka problem
Jeta dhe vdekja je për mua

E di jam i semur
Dhe nuk sherohem kurr
Kjo eshte semundje dashurie
Un vetem pa nje shpres
Shiko se si po vdes
Vetem nje cast sikur te vije

Vetem nje cast
Sikur ti te kthehesh
Prap un do t'jetoj
Te kam nevoj

ref.
E di jam i semur
Dhe nuk sherohem kurr
Sepse vazhdoj prap te te dua
Vetem nje gje te them
Te vdes nuk ka problem
Jeta dhe vdekja je për mua

E di jam i semur
Dhe nuk sherohem kurr
Kjo eshte semundje dashurie
Un vetem pa nje shpres
Shiko se si po vdes
Vetem nje cast sikur te vije


Ky tekst u dërgua nga  nita


Publikimi: 01/12/2006Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:


Komente 1


Erion Korini - Sëmundje Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sëmundje Dashurie".
3. Video është e këngës "Sëmundje Dashurie", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.