Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Erion Korini - Celulari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Celulari".
3. Video është e këngës "Celulari", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Korini - Celulari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Te Dashuruar"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00alo
o zemer zemer ik se jam me gruan
ik se jam me gruan
alo oo ariti po mos ki merak per leket o arit neser
o miqt e mi nuk e dini cme ka ngjar e bera njee gabim dhe bleva celular
nga ajo dite kushdo qe me kerkon nqs nuk me gjen me merr me telefon(2X)
refreni obobo obobobo obobob celulari kush ka radhen te me marri jo si je me ke je ca po ben ku po vete
pse e mora un me vete?(2X)
bleva balan me pare un i ziu qe te gjith me kapin mat me zbulon edhe borxhliu as 1 dashnore sme telefonon me ka ikur mendja fare eshte bere gruaja sekretare(2X)
refreni 2X
o zemer ik ik se jam me gruan gruan


Ky tekst u dërgua nga Loena
Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë