Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erion Korini - Vere E Larget
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vere E Larget".
3. Video është e këngës "Vere E Larget", por nuk këndohet nga Erion Korini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Erion Korini - Vere E Larget  (Feat. Greis Kozeli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/07/2020

2020-07-05T08:01:45+00:00Je bere re e hedh mbi mua
Floke bore lot e mall
Poshte tyre une humba
Diku thelle ne nje perralle

Kerkoj veten ajo fshihet
Rruges shkoj e udha vdes
Pres nje cast te kalter dite
Oh e pres

Nje humner e thelle tani na ndan
Nje kujtim te dy ne jete na mban
Dhimbja zemren ndez, si flak shpirtin djeg

Ste kam prane dhe sme ke
Ne c'planet u treten ato nete
Kur ne trupin tend
Une humbisja krejt

Ma thuaj ti
Se une se di
Si mund te vazhdoj pa ne te dy
Kjo histori

Jo une nuk kam faj
Ne shpirt te mbaj
S'vuan vetem ti
Dhe une si ti...


Më Shumë Këngë Nga Erion Korini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë