TEKSTESHQIP

Erion Korini
Celulari
Lyrics

alo
o zemer zemer ik se jam me gruan
ik se jam me gruan
alo oo ariti po mos ki merak per leket o arit neser
o miqt e mi nuk e dini cme ka ngjar e bera njee gabim dhe bleva celular
nga ajo dite kushdo qe me kerkon nqs nuk me gjen me merr me telefon(2X)
refreni obobo obobobo obobob celulari kush ka radhen te me marri jo si je me ke je ca po ben ku po vete
pse e mora un me vete?(2X)
bleva balan me pare un i ziu qe te gjith me kapin mat me zbulon edhe borxhliu as 1 dashnore sme telefonon me ka ikur mendja fare eshte bere gruaja sekretare(2X)
refreni 2X
o zemer ik ik se jam me gruan gruan

DËRGOI: