Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erkan Musliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11
 • Vendlindja:
 • Kumanove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Erkan Musliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Erkan Musliu lindi ne Kumanove ku dhe filloi karrieren e tij qysh ne moshe te re merrej me muzike. Ka kenduar ne shum discoteka te njohura si: Grand Palace, La roca, Duplex, Boleros ku dhe punon tanime me sukses te jashtzakonshem. Jeton ne Zurich / Zvicer. Albumin e pare i cili titullohej "Qysh i ri ne gurbet" ne vitin 2000. Pastaj vazhdoi me album te dyte ne vitin 2002 me titull "Kurr". Më datë 5 Dhjetor 2011, Erkan Musliu publikon videokl...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareDashnija Problem (2014)

Syte E Mi (2013)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

4
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Keli

Blerim Lutfiu (Beli)

Argeton Dervishi

Ylber Aliu

Besnik Salihu

Labinot Beqiri

Ardian Limanmera

Drilon Berisha

Besjan Gashi

Butrint Rashiti

Tags: Erkan Musliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet