Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erkan Musliu - T'kam Hak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Ky shikim sa 1000 fjal
keta sy krejt me mall
Kam gabu qe dikur tkam lan
Me fal jam pishman

Tkam hak per qdo lot
nket bot dhe n'at bot
Te kam hak per qdo dit
per qdo nat e dit

Tkam pre nbes shpirt tkam ndjek
Skam drejt mo me tprek
Tkam lendu tkam lan pa shpres
Tkam hak gjer sa vdes

Tkam hak per qdo lot
nket bot dhe n'at bot
Te kam hak per qdo dit
per qdo nat e dit


Ky tekst u dërgua nga Sajo

Erkan Musliu - T'kam Hak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'kam Hak".
3. Video është e këngës "T'kam Hak", por nuk këndohet nga Erkan Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erkan Musliu:


Komente 0