Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erland Sula - Me Zgjove Nga Gjumi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur ecje ngadale,
Aty prane lumit
Trak e truk me zgjove moj
Me zgjove nga gjumi.

Ref-Amani amani cfare me gjeti mua
Mi ke ato sycka moj
Ashtu sic ti dua
2x
2-Nga gjumi u zgjova
E dola nga endrra
Sa te pash me sy o moj
Trak me beri zemra
Ref- 2x

3-Drit e syrit tende
Porsi drit e henes
Valet ja shton lumit moj
Jete mi jep kenges
Ref-2x


Ky tekst u dërgua nga Erland SulaErland Sula
Publikimi: 12/06/2017


Erland Sula - Me Zgjove Nga Gjumi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Zgjove Nga Gjumi".
3. Video është e këngës "Me Zgjove Nga Gjumi", por nuk këndohet nga Erland Sula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erland Sula:


Komente 0