A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Erleta Halilaj
  • Vendlindja:
  • Drenas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Erleta është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Edhe pse e re ne skenen muzikore ajo beri publikun per vete me zerin e saj mahnites. Erleta nuk do ju mungoj publikut dhe do te vazhdoj me projektet e saj shum shpejt. Erleta Halilaj eshte pjese e produksionit Frames dhe esht ber e njohur per publikun me performancen e saj ne gjirimet e vitit te ri 2016. Ajo ka debutuar ne skenen muzikore me kengen “Playa”. Më datë 16 Gusht 2017, Erleta publikon videoklipin "Me Tjetren". Në Shtator 2017, Er...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alba Ymerhalili

Greta Azizi

Laureta Hasani

Biondina Latifi

Endrita Kabashi

Alina Shku

Elsa Hoti

Donika Maqaj

Eli Qorri

Keisi


Tags: Erleta, Erleta Halilaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019