Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erlini Dhe Ervini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Erlini Dhe Ervini është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 22 Shkurt 2014, Erlini Dhe Ervini publikojnë videoklipin "Sa Shum Ju Dua". Videoklipi u prodhua nga Redonpictures....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Eduard Dhe Bleard

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Havushe Dhe Andrin Salihi

Ela Dhe Bora

Edona Dhe Arta

Laura Dhe Bleona Hashani

Arrita Dhe Tuana Hoti

Olta Dhe Elda Sadiku

Sara Dhe Adea

Bora Dhe Zijush Elezi


Tags: Erlini Dhe Ervini

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet