A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Erlis Shehu është një shkrimtar i vogël. Ai ka si lëndë të preferuar Gjuhën Shqipe me mesataren 10. Pëlqen të luajë e të lexojë në kohë të lirë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Bleonard Metalia

Arsen Kurtashi

Florjan Curri

Klajdi Dedej

Eljo Canka

Kristi Goxha

Genti Nuhiu

Olti Dedinca

Ideal Sefa

Ilion Kraja


Tags: Erlis Shehu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018