Erma Mici
Erma Mici

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Tiranë
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Mosha:
  • 18 VjeçBiografia

BIOGRAFIA: Erma Mici është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Erma është një vajzë me ambicie, e cila nuk dorëzohet shpejt. Komentet e njerëzve qofshin ato pozitive ose negative nuk kanë bërë asgjë tjetër vecse kanë formuar shkallët drejt suksesit dhe kurajon për të ecur para. Ajo ka filluar të merret me muzikë prej katër vitesh duke u angazhuar në disa aktivitete muzikore të ndryshme, të organizuara nga shkolla apo në emisone televizive. Erma i bie kitarës dhe ka pasion të shkruajë dhe të kërcejë. Ëndrra e...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0