Ermal Fejzullahu

Per Nje Dashuri ➡ For One Love

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Korcare19


Per Nje Dashuri

Pse me ben te vuaj une
Dhe te shkrihem per nje dashuri
Dhe t’lutem dhe t’lutem per ty
Pse me ben me lote ne sy
Ndonse lotet nuk i meritoj
Kto netet te gjata si ti kaloj?

Ti qe sot je me tjeterkend
Dhe shume embel ti
i buzeqesh
Gjersa une pas teje
Dua te, sdua dua te vdes
Per nje dashuri

Ti qe sot je me tjeterkend
Dhe shume embel ti
po i buzeqesh
Gjersa une pas teje
Dua te vdes, une dua te vdes

Pse te besova aq shume
Dhe ta fala zemren time t’shkrete
Qe digjet, qe digjet tash vete
Pse me ben me lote ne sy
Ndonse lotet nuk i meritoj
Kto nete te gjata si t’i kaloj

Ref(4x):Ti qe sot je me tjeterkend
Dhe shume embel ti
i buzeqesh
Gjersa une pas teje
Dua te, sdua dua te vdes
Per nje dashuri

Ti qe sot je me tjeterkend
Dhe shume embel ti
i buzeqesh
Gjersa une pas teje
Dua te, sdua dua te vdes

Pas teje dua te vdes une dua te vdes


For One Love

Why do you make me suffer
and to melt for one love
and to pray, and to pray
for you

Why do you make me eyes tear
although i dont deserve them
how do i pass these long nights

Today that youre with someone else
and so sweetly you smile at him
untill for you i want to and dont want to die
for one love
Today that youre with someone else
and so sweetly you smile at him
until for you i want to and dont want to die

why did i trust you so much
and i gave you my poor(deserted) heart
that burns now, it burns alone

Pse me ben me lot ne sy
kto netet e gjata si ti kaloj.

dhe shum embel ti, i buzeqesh
per nje dashuri.
dhe shum embel ti, po i buzeqesh
un dua te vdes.

dhe shum embel ti, i buzeqesh
per nje dashuri.
dhe shum embel ti, po i buzeqesh
un dua te vdes.

For you i want to die
i want to die.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019