Ermal Fejzullahu

Dardhe Me Bisht ➡ Pear With A Stem

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Balkaneuro


Dardhe Me Bisht

pa dit e pa prit me ka ardh s'gabim
ti me tjetrin pije kafe me mu ke lon takim
pa dit e pa prit sme besonin syt
ani me cilin djal ke dal ti ma mir mem pas mbyt

ref:2X
nuk e paskam njoft natyren femrore
une ty moj zemer te kam dasht shum seriozisht
ty bravo te qoft mir ma lshove foren
heren tjeter zemer kom met dal ty dardh me bisht

pa dit e pa prit me ka ardh s'gabim
ti me tjetrin pije kafe me mu ke lon takim
pa dit e pa prit sme besonin syt
ani me cilin djal ke dal ti ma mir mem pas mbyt

ref:2X
nuk e paskam njoft natyren femrore
une ty moj zemer te kam dasht shum seriozisht
ty bravo te qoft mir ma lshove fore
heren tjeter zemer kom met dal ty dardh me bisht

ref:1X
nuk e paskam njoft natyren femrore
une ty moj zemer te kam dasht shum seriozisht
ty bravo te qoft mir ma lshove fore
heren tjeter zemer kom met dal ty dardh me bisht


Pear With A Stem

without knowing and without waiting it came as a mistake
you drinking a coffee with another and have canceled our date
without knowing and without waiting my eyes did not believe it
whatever guy you went out with its better for me have choked

i didn't know the nature of girls
sweetheart, i loved you very seriously
bravo to you, have it all, you played it well
next time sweetheart, you will come out as a pear with a stem(you'll get what you deserve)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019