Ermal Fejzullahu

Sa Net Pa Gjum ➡ Uyumadan Birçok Gece

 Shqip ➡  Turqisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: vjosa96


Sa Net Pa Gjum

Sdua te dal
i mbyllur jam
vetem un po rri
heshtjaa me vret
nuk esht e leht te duroj vetmi
shpirt me nuk je
dua te te kem si kohh me par
kur te kisha pran

Reff 2x Te duaa shumm
sa net pa gjum
gjithmon do ta themm
pa tyy nuk ka jett.

Shiprt me nuk je
duaa te te kemm si koh me par
kur te kish pran

Reff 4x Te duaa shumm
sa net pa gjuum
gjithmon do ta themm
pa tyy nuk ka jett.


Uyumadan Birçok Gece

Yapmak gitmek
Kapalý am
sadece
sessizlikle öldürür
sadece ayý kolay deðil
sanat ruhu
Ben par koh gibi olmak istiyorum
zaman kilise yakýnýndaki

Reff 2xseni seviyorum çok
uyku gibi olmadan gece
hep derdi
olmadan hiç bir hayat


Hayat sanatla
Ben par zaman gibi olmak istiyorum
zaman kilise yakýnýndaki

Reff 4x seni seviyorum çok
uyku gibi olmadan gece
hep derdi
olmadan hiç bir hayat.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019