Ermal Fejzullahu

Sa Net Pa Gjum ➡ Viele Nächte Ohne Schlaf

 Shqip ➡  Gjermanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: vjosa96


Sa Net Pa Gjum

Sdua te dal
i mbyllur jam
vetem un po rri
heshtjaa me vret
nuk esht e leht te duroj vetmi
shpirt me nuk je
dua te te kem si kohh me par
kur te kisha pran

Reff 2x Te duaa shumm
sa net pa gjum
gjithmon do ta themm
pa tyy nuk ka jett.

Shiprt me nuk je
duaa te te kemm si koh me par
kur te kish pran

Reff 4x Te duaa shumm
sa net pa gjuum
gjithmon do ta themm
pa tyy nuk ka jett.


Viele Nächte Ohne Schlaf

Ich will nicht raus,
geschlosssen bin ich nur ich bleibe allein.
Die stille bringt mich um,
es ist nicht leicht,
Schatz! Du bist nicht daa,
ich will dich wieder haben wie daaamaaals, als ich dich nahe hatteeeee.


Ref2x:Ich liebe dich sehr,
viele nächte ohne schlaf,
imme werde ich es sagen,
das es ohne dich kein leben gibt.


Schatz! Du bist nicht daa,
ich will dich wieder haben wie damals,
als ich dich nahe hatteeeee.


Ref4x:Ich liebe dich sehr,
viele nächte ohne schlaf,
imme werde ich es sagen,
das es ohne dich kein leben gibt.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019