A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermal Fejzullahu Feat. Lumi B & Ledri Vula

Shko ➡ Go

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Benard


Shko

[Ermali:]
Ku i ke lan fjalet
qe mi pate than
malli mka marr me tpa
edhe pse rruget na u ndan
mos harro ti e para mu m'the shko
neser kur te shoh
zemra me ndalon

[Lumi B:]
Ahh qysh mu dashuru nshikim tpar
kur je qorr prej qe ke shku
po notoj n'alkool
Thojm ma mir me ik
kur o boll se nuk ec me zor
ama gjith tu kthy perfundoj
veq po du me dit
veq po du me dit
a e din sa tkom prit
gjith kom dasht me ardh e
tmar e me ik
jo si ti stkom pa
po kom dal e tkom lyp
mos e kthe kryt
ata qe na kan hi nmes
mo nuk jon as nrreth
mo nuk jon as nrreth
ata qe na kan hi nmes
mo nuk jon as nrreth
mo nuk jon as nrreth

[Ermali:]
Ku i ke lan fjalet
qe mi pate than
malli mka marr me tpa
edhe pse rruget na u ndan
mos harro ti e para mu m'the shko
neser kur te shoh
zemra me ndalon

[Ledri:]
So ka t'vjen inati
Tonat i ke pas ti
veq hajt se ki me pa ti
kur bohet i keq ky djali
mpelqejn ato qe e kan trupin
si peshk e jo trurin
ato qe jon per ma gat e jo
sa me shtu numrin
ato qe me fillim jo
nuk e shohin funin
se ma masnej un menoj qysh me qu veq funin
mes neve dyve kush hini mes neve dyve
me neve dyve qa ndodhi me neve dyve
ku metem un e ti tash kqyre
asnjoni skena faj
osht faji i atyne

[Ermali:]
ku i ke lan fjalet
qe mi pate than
malli mka marr me tpa
edhe pse rruget na u ndan
mos harro ti e para mu m'the shko
neser kur te shoh
zemra me ndalon


Go

Ermali
Where are the words
That you told me
I miss you I want to see you
Even though our roads got seperated
Don't forget you were the first one to tell me go
Tomorrow when I'll see you
My heart will stop

Lumi B
How to fall in love at first sight
When I'm blind
Since when you left I'm swimming in alcohol
They say better to leave when it's enough
Because it doesn't go
But everything ended here
I just want to let you know
I just want to let you know
Do you know how I waited
I wanted to come take you and go
I've never seen someone like you
Them who got into our middle
Now they are not in the circle
Now they are not in the circle
Them who got into our middle
Now they are not in the circle
Now they are not in the circle

Ermali
Where are the words
That you told me
I miss you I want to see you
Even though our roads got seperated
Don't forget you were the first one to tell me go
Tomorrow when I see you
My heart will stop

Ledri
I'm not getting mad
All the things you had
But you will see
When this boy turns bad
I like them you have a body like fish not the brain
Them who are forever
Not just to increase the number
Them who don't see the end from the beginning
Because then I thing how to pull up the skirt
Between me and you who went between me and you
Between me and you what happened between me and you
Look where we are right now
It's no one's fault it's their fault

Ermali
Where are the words
That you told me
I miss you I want to see you
Even though our roads got seperated
Don't forget you were the first one to tell me go
Tomorrow when I see you
My heart will stop

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019