Ermal Fejzullahu

Ai Nuk Ka Me T'dasht Si Une ➡ He Won't Love You As Much As I Did

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Ina M


Ai Nuk Ka Me T'dasht Si Une

4x
Ai nuk ka me t'dasht si une
t'dasht si une, t'dasht si une

Ja dhash shpirtin dashnis
dikujt qe nuk ka zemer
shum ja kom nis me pi
du me t'harru si femer
E ajo kurr s'i tha
se ish kan o bashk me mu
e ndjenjen ma ka vra

Asnji fjal, asnji fjal
s'po du une ty ma me t'ni
tu than m'fal, tu than m'fal
Asnji fjal, asnji fjal
asnjo si un ty kurr
nuk ka me t'dasht
jo s'ka me t'dasht

4x
Ai nuk ka me t'dasht si une
t'dasht si une, t'dasht si une

Asnji fjal, asnji fjal
s'po du une ty ma me t'ni
tu than m'fal, tu than m'fal
Asnji fjal, asnji fjal
asnjo si un ty kurr
nuk ka me t'dasht
jo s'ka me t'dasht

4x
Ai nuk ka me t'dasht si une
t'dasht si une, t'dasht si une


He Won't Love You As Much As I Did

x4
He won't love you as much as I did
Love like me, love like me

I gave my soul to my love
To someone without a heart
I've begun to drink a lot
Want to forget this girl
She never told you once
That we were together
These feelings of mine you've already killed

Not a word, Not a word
I don't want to hear you tell me you're sorry,
tell me you're sorry
Not a word, Not a word
Nobody will ever love you as much as I did
No, will not love

x4
He won't love you as much as I did
Love like me, love like me

Not a word, Not a word
I don't want to hear you tell me you're sorry,
tell me you're sorry
Not a word, Not a word
Nobody will ever love you as much as I did
No, will not love

x4
He won't love you as much as I did
Love like me, love like me

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019