A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ermal Fejzullahu - Hajde Shkojm Ne Prishtine


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Per Disponimin Tuaj"


Hajde shkojna ne Prishtine
Hajde shkojna ne Prishtine
Se aty e kem shoqnine
Se aty e kem shoqnine
Hajde n'Pej ndaq mu knaq
Hajde n'Pej ndaq mu knaq
Me shetit n'Karagaq
Me shetit n'Karagaq

Ne Prizren o kur jam kam
O n'Prizren kur jom kan
Jam shetit n'shatervan
Jam shetit n'shatervan
Hajde shkojna ne Gjilan
Hajde shkojna ne Gjilan
Me u shetit neper kallkan
Me u shetit neper kallkan

Prej Presheve n'Podujev
Prej Presheve n'Podujev
Me knu bashk jemi ne
O n'Deçan o kur jam hi
O n'Deçan o kur jam hi
Jam taku me vllazen t'mi
Jam taku me vllazen t'mi

O n'Drenic e n'Mitrovic
O n'Drenic e n'Mitrovic
Dasem tmadhe dojm me nis
Dasem tmadhe dojm me nis
Ferizaj po na pret
Ferizaj po na pret
Sonte do ta kallim krejt
Sonte do ta kallim krejt


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019