A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Ermal Fejzullahu - S'ke Qene Kismeti Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2014

2014-12-09T19:54:38

Këngë e albumit:

"Zjarr Në Shi"


Mos e prish ate betim
ti s'ke qene kismeti im
lutjen kurre mos ma degjo
mos u kthe, mos u pendo

S'mundem lotin me ta fshi
se dy duart me jan ngri
jam ba akull, e jam ba bore
nuk po mundem me heq dore

Por ti shko, o shko
vetem shko
mos u pendo, o shko
vetem shko
(2x)

Koken ulur mos e mbaj
se duhemi s'kemi faj
mos gabo forcen me humbe
se nuk patem tjeter rruge

Mos e prish ate betim
ti s'ke qene kismeti im
lutjen mos ma degjo
mos u kthe, mos u pendo

S'mundem lotin me ta fshi
se dy duart me jan ngri
jam ba akull, e jam ba bore
nuk po mundem me heq dore
S'mundem lotin me ta fshi
se dy duart me jan ngri
jam ba akull, e jam ba bore
nuk po mundem me heq dore

Por ti shko, o shko
vetem shko
mos u pendo, o shko
vetem shko


Ky tekst u dërgua nga EdonaKartolina (1)

2018-04-12 08:22:59
Koken ulur mos e mbaj
se duhemi s'kemi faj
mos gabo forcen me humbe
se nuk patem tjeter rruge

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019