Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Kore

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Ermal Kore është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 15 Gusht 2011, Ermal Kore publikon videoklipin "Argjiro". Më datë 27 Tetor 2012, Ermal Kore publikon videoklipin "Simboli I Bashkimit". Në Nëntor 2013, Ermal Kore merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Te Miren Mos E Harro Kurre". Më datë 6 Korrik 2016, Ermal Kore publikon videoklipin "Vizatova Dashurine". Më datë 2 Mars 2020, Ermal Kore publikon videoklipin "Babai". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marjol Rrapaj

Emiljano Dhe Grupi

Rexhep Sinaj

Rrapo Hazizaj

Perlat Pashaj

Ilia Basho

Redi Penko

Aleks Micka

Nimet Sulkaj

Refat Sulejmani

Tags: Ermal Kore


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet