A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermal Mamaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  196
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ermal Mamaqi është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Si aktor u prezantua per here te pare ne Portokalli. Ndersa muzika mbetet pasioni i tij i pare dhe tashme ka perfunduar studimet per kanto ne Tirane. Shkeputet nga spektakli "Portokalli" por jo nga grupi The Shblsh me te cilet vazhdoi me sukses ne spektaklin qe zhvillohet cdo te Martë ne Vizion Plus "Apartamenti 2XL". Pastaj ai perseri largohet, dhe krijoi emisionin e tij qe titullohej: "6 Ditë pa Ermalin" e cila ka patur shume sukses. dhe transm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Dreams

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flori Mumajesi

Kastro Zizo

Bes Kallaku

Alban Skënderaj

Ermal Meta

Adrian Gaxha

Blero

Shpat Kasapi

Big Basta

Stine


Tags: Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019