Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Erman Salihu - Vec Nje Rast  (Feat. Miranda Hashani)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2016

2016-06-07T18:00:00

Featuring

Miranda HashaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vec Nje Rast" kënduar nga Erman Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erman Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Erman Salihu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet