Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermedina Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ermedina Rama është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Ermedina Rama merr pjesë në X Factor Albania 3. Më datë 2 Nëntor 2017, Ermedina publikon videoklipin "Zemra Jem". Muzika e këngës u punua nga K-Master, Strike Beatz, teksti u shkrua nga K-Master. Më datë 5 Dhjetor 2018, Ermedina publikon videoklipin "A M'don". Muzika e këngës u punua nga Lyric Master. Më datë 16 Korrik 2019, Ermedina publikon videoklipin "Mos Maj Inati"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luiza Hasani

Fiorela Sahiti

Ermonda

Bleta Brovina

Ariana

Rinna

Valza Zhegrova

Eronida

Fatjona Kuçi

Tringa Kay

Tags: Ermedina, Ermedina


Komente mbi këtë artist