TEKSTESHQIP

Ermelinda Bixhaku & Muharrem Ramaj
Dedikim Per Fiqirete Mara Muhaj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dedikim Per Fiqirete Mara Muhaj" kënduar nga Ermelinda Bixhaku & Muharrem Ramaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.