Muharem Ramaj
Muharem Ramaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Muharem Ramaj është një këngëtar dhe instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 19 Nëntor 2018, Muharem Ramaj publikon videoklipin "Kenge Per Nenat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0