Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermenita Hoxha - Sekretet E Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti ai i ki nda m kan than ja ka nis mallit se spo duron mo jo me ty ty ty s kisha me u nda ty ty ty po du prap me t pa kaj kaj kaj loti osht tu tha ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+ A NGA COLEMBIA A NGA COLOMBIA ti je shum doz e fort je shum day e fort o bobo o bobo sa mki deh je fik e spo ndezesh ma hade ndezi pak se veq un kom qelsin e zemres tane edi qe jam qun haram po sta boj haram athu koha mmenjen po ta ndrron ko koht e fundit ja ka nis nis luksi met pelqy ty edhe me menja tu ka rrit gjynaf qe u ndam gjynaf qe u ndam dhe shqonia per ne u merzit Sekretet e mia me kon tjeter ai i ki nda ti ai ki nda mka than ja ka nis mallit se spo duron mo jo me ty ty ty skisha me u nda ty ty ty po du prap met pa kaj kaj kaj loti osht tu tha ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+ tok e toke doren hade me mu toke mos na bo si qytetare un maloke e ti maloke qe kur tkom pa heren e par ja ka nis ni dhimbje koke un e di nuk je bar po ti qenke kile drroge athu bon mem harru bon mem harru bon me mharru ti bon mem harru ti mu trrupin a bon me e Lshu a bon me e lshu se je bo drrog jo jo se ki pas njo gjithmon i ki pas dy dashni njo per mu njo per mu edhe njo per benzin ja nisem pahiri shoqe tash pa ty sun rri hade ma hade ma veq per inat EX Sekretet e mia me kon tjeter ai ki nda ti ai ki nda mka n than ja ka nis mallit se spo duron mo jo me ty ty ty skisha me u nda ty ty ty po du prap met pa kaj kaj kaj loti osht tu tha ku je ku je ti e vogla ime a kthena mo 2+
Ermenita Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/11/2022
Teksti: Princ1 & Ermenita Hoxha
Muzika: Nik Beats & Apollo


Ermenita Hoxha - Sekretet E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sekretet E Mia".
3. Video është e këngës "Sekretet E Mia", por nuk këndohet nga Ermenita Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1