Ermiona Lekbello
Ermiona Lekbello

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ermiona Lekbello është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Ish-Miss Durrësi, Ermiona Lekbello, banore në “Big Brother VIP”, e ka ndërtuar jetën e saj mes Italise dhe USA-ve, prandaj me të drejtë shumë prej jush mund të jeni përballur me një personazh të panjohur. Para shumë vitesh, u be viral një episod në Zonë e Lirë, ku Ermiona ishte e ftuar tek Arjan Çani. Disa vite më vonë, Ermiona e konsideroi atë dalje dhe sjellje të sajën si gafën më të madhe që ka bërë ndonjëherë, duke e shpjeguar kështu: “Unë e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 5