TEKSTESHQIP

Ermiona Lekbello
Të Pres
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Pres" kënduar nga Ermiona Lekbello.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.