Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ermira Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Ermira Ahmeti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Ermira Ahmeti merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Superstar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dhurata Haliti

Fjolla Elmezi

Xhulia Xhima

Ambra Troplini

Donika Zhushi

Olta Turku

Xhenis Dhima

Bleranda Çitaku

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Tags: Ermira Ahmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet