Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Ermira Babaliu (1992)

Ermira Babaliu - Ermira Babaliu Dhe Sazet E Korces (1993)

Ermira Babaliu - Kur Ti Me Mungon (2001)

Ermira Babaliu - Pres ... (2002)

Ermira Babaliu - Mall (Kenge Dasme) (2003)

Ermira Babaliu - Rikthim (Vol. 5) (2003)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet