A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ermira Babaliu - Ermira Babaliu (1992)

Ermira Babaliu - Ermira Babaliu Dhe Sazet E Korces (1993)

Ermira Babaliu - Kur Ti Me Mungon (2001)

Ermira Babaliu - Pres ... (2002)

Ermira Babaliu - Mall (Kenge Dasme) (2003)

Ermira Babaliu - Rikthim (Vol. 5) (2003)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019