Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Jusufi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  104
 • Vendlindja:
 • Vushtrri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ermira Jusufi është një shkrimtare e njohur. Pas kryerjes së shkollimit të mesëm në Gjimnazin “Eqrem Cabej”, në vendlindje, ka vazhduar studimet për histori, në Universitetin e Prishtinës. Me krijimtari letrare dhe veprimtari kulturore ka filluar që nga vitet, sa ishte nxënëse. Ka shkruar e paraqitur shkrimet e saja në klube të shumta letrare të shkollave të rrethit, në emisione të ndryshme kulturore të radiove të atëhershme lokale dhe shquhej me pjesëmarrjen e saj aktive, në organizime të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Lindite Ramushi

Manjola Brahaj

Majlinda Nana

Irma Kurti

Aferdita Beçiri

Alma Papamihali

Makfire Canolli

Drita Fejza

Lediana Kapaj

Sadije Aliti

Tags: Ermira Jusufi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet