A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermira Kola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
BIOGRAFIA: Ermira Kola është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Me zërin e ngrohtë dhe të thellë, këngëtarja Ermira Kola të sjell ndërmend serenatat korçare të cilave i ka qëndruar gjithnjë besnike. Prej disa vitesh ajo ka patur një tërheqje nga daljet mediatike. E ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan foli për mërrëdhënien me muzikën, por edhe për familjen, sepse është bërë nënë e nje djali. Gjatë emisionit këngëtarja rrëfeu historinë e dashurisë me bashkëshortin e saj Besnikun. “Unë dhe Besniku kemi 13 vit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elinara Shehu

Ermonela Jaho

Hirushe Xhemali

Enxhi Nini

Jeta Faqolli

Vida Kunora

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Antigona Sejdiu

Antigona Rustolli

Miradije Aliu


Tags: Ermira Kola, Ermira Kola Strati

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019