TEKSTESHQIP

Ermira Kola
Bjondina
Lyrics

Jo Jo Nga Une, S'do Ta Mesoni Ke Dashuroj
Vdes Edhe Emrin, Te Me Besoni S'jua Tregoj

Ref. 2x
Merrjani Kenges Bashke Me Mua Deri Ne Agim
Eshte Biondine Dhe Une E Dua Deri Ne Adhurim

Dhe Dashurine S'ja Kam Treguar As Vet Asaj
Brenda Ne Zemer E Mbaj E Ruaj Te Fshete E Mbaj

Ref. 2x
Merrjani Kendes Bashke Me Mua Deri Ne Agim
Eshte Biondine Dhe Une E Dua Deri Ne Adhurim

Bej C'te Me Thote Dhe Çfare Te Doje Asgje S'e Ndal
Dhe Shpirtin Tim Po Te Ma Kerkoje Me Gaz Ja Fal

Ref. 2x
Merrjani Kendes Bashke Me Mua Deri Ne Agim
Eshte Biondine Dhe Une E Dua Deri Ne Adhurim

Jo Jo Kure S'do Ta Mesoni Ke Dashuroj
Edhe Gjithe Boten Po Te Ma Kerkoje Do Ja Dhuroj

Ref. 2x
Merrjani Kendes Bashke Me Mua Deri Ne Agim
Eshte Biondine Dhe Une E Dua Deri Ne Adhurim