TEKSTESHQIP

Ermira Ponari
Kjo Dashnia Qoft Mallkue
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kjo Dashnia Qoft Mallkue" kënduar nga Ermira Ponari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika dhe teksti është shkruajtur nga Skender Doshlani, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Ruzhdi Sadiku.