A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Skender Doshlani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Skender Doshlani është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Spartak Tili

Fatrin Krajka

Alban Male

Klodi Shehu

Perparim Ademi

Besnik Zikolli

Kushtrim Hajrullahu

Artan Kastrati

Drinor Zymberi

Florian Zyka


Tags: Skënder Doshlani, Skender Dozhlani, Skender Doshlani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019