TEKSTESHQIP

Monda
Zemren Ma More
Lyrics

Zemren ti ma more ti ma more
Zemren ti ma more ti ma more
Po ti spate dashni ti pate role
Jo nuk pate vepra veq i fole 2x

Idi idiot ti je
Nloja tua nskena tua ti je vre
Premtime dhe ti dashnin kurr ti pa e ndjeh
Zemren tem e more ngrusht e bone dhe
Fjalt e mija me tngushllu ti mo si ke
By the way, btw, btw
Kur ty tdeshta ti per mu aty nuk ke
Kohen kthe kohen kthe kohen kthe

Pse po shitesh mafioz e pran meje je papak
Zemra mo nuk o tu tndje jo me tdasht se ki at fat
E shum po ma lun xhelozin kur ti jo nuk em ki ngat
Qa po don ti mo kontak takt
Oh

Zemren ti ma more ti ma more
Zemren ti ma more ti ma more
Po ti spate dashni ti pate role
Jo nuk pate vepra veq i fole 2x

Baby a je nveti se spe shoh qe je nveti
Ke thon ndryshoj po ty un stbesova
Ke thon ndryshoj po ty un stbesova

E di qe sja vlejti dashnin me ty sja vlejti
Ndryshe me pa me ty un menova
Ndryshe me pas me ty un menova 2x
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, produkti muzikor paraqitet tek audienca e gjerë i plotësuar me mjaft shije edhe me anë të një klipi muzikor, video produksioni i të cilit u krijua nga XL Films. Videoklipi u publikua me datë 3 Prill 2021. Këngën e punuan bashkarisht në studio Zzap And Chriss.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200