Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernest Podvorica - Mos Trazo Plagen E Vjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qenke zjarm dhe helmi zi
si premtove ne dashuri
dojshe zemren mema fal
dhe u largova ti pa fjal.

refreni

Mos trazo plagen e vjeter
mle rahat tash du ni qeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko dashuro tash ni qeter
mos trazo plagen e vjeter
mle rahat tash du ni qeter
mos trazo zjarmin ne zemer
shko dashuro tash ni qeter.

Nuk mashtrohem me dy fjal
qe te filloj nje loj me zjarr
deshe mem kall si barut
tash perkulesh e me lut.


Ernest Podvorica - Mos Trazo Plagen E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter".
3. Video është e këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter", por nuk këndohet nga Ernest Podvorica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernest Podvorica:


Komente 0